HAKKIMIZDA

Erva Group Hakkında

Hakkımızda

Erva bebe markasıyla 2005 yılından beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız; faaliyet alanlarını geliştirerek Gıda, Kozmetik, Tekstil ve Temizlik malzemeleri sektöründe Erva Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir.

Firmamız ülkemizde başlatılan dış ticaret atılımlarında öncü rol oynamak. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısı ve bu konuda uzman kadrosuyla dış ticaret etkinliklerine yön vermek amacıyla kurulan Erva Dış Ticaret Ltd. Şti sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

Dünya çapındaki yaygın temas noktaları, dış ticaret bilgi ve birikimi ile müşteri odaklı çalışma stratejisi ve insan kaynaklarına gereken önemi vererek, dürüstlük ve iş ahlakını genel gaye olarak benimseyip hedeflerine hızla ilerlemektedir.

Hizmetlerimiz

Müşteri talepleri doğrultusunda ihtiyaç olan hedef ürün ve marka araştırması yapmak ve uygun fiyatlandırma yaparak alıcıya, ürün tercihleri sunmak.

Sipariş onaylanan ürünlerin gümrük işlemleri, teslim şekillerini, ve nakliye tipini belirlemek ve çıkış operasyonlarını organize etmek.

Gerek duyulduğunda ürünleri depolama ve ürün çeşitliliğine göre tasnif ederek; fabrika adresinde alıcı adresine veya limandan limana teslim olarak, ürünlerin takibini ve teslimini gerçekleştirmek.

Ürünlerle ilgili gıda ve güvenlik sertifikalarının alımı ve takibi ayrıca ülke mevzuatlarına göre talep edilen farklı evrakların alım ve takibini yapmak.